• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Zakłady sportowe – emocje dla każdego

Co robić, aby nigdy nie być na minusie u bukmacherów?
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w temacie bukmacherki – jednak niestety jest tak, iż straciłem niemałe pieniądze. Dopiero od kilku miesięcy nareszcie nie sponsoruję bukmacherów.
Co zatem się stało? Cóż, w zasadzie uważam, iż niegdyś zbytnio skupiałem się na tym by obstawiać większą liczbę spotkań. To naturalnie ma wiele sensu, ale fakty są takie, że bukmacherzy codziennie zarabiają bardzo duże pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy w taki sposób grają. A więc należy trochę zmienić swoją strategię – sporo lepszym wyjściem jest to by postawić kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, w sumie w przeważającej większości przypadków to jest tak, iż w zasadzie stawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, minimum 2. Myślę, że to wspaniałe, iż mam okazję poznać typy dnia: czyli są w naszym kraju profesjonalni typerzy, którzy z ogromną chęcią dzielą się własnymi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak właśnie robią, ponieważ jeżeli się znają, to generalnie są bardzo pomocni. Chciałbym także nieco wspomnieć o psychice – a więc zasadniczo czymś niezmiernie pomocnym jest to, aby nie uważać, iż OK jest to by ciągle grać. Należy zrobić sobie przerwy – są one wskazane dla zdrowia psychicznego.

1. Zobacz stronę

2. Dowiedz się teraz

3. Dowiedz się teraz

4. Sprawdź tutaj

5. Znajdź tutaj

Categories: Sport

Comments are closed.